+1 (647) 994-3542

gokcezeren@gmail.com

Listeleri Karşılaştır

1. Evi satışa hazırlama

Evinizi satışa çıkarmadan önce yapmanız gereken ilk işlem, gerekli tadilatları ve evinize değer katacağını düşündüğünüz işlemleri yaptırmak, başkalarının görmesini istemediğiniz kişisel ve değerli eşyalarınızı ortadan kaldrimak ve evi detaylı bir şekilde temizlemek olmalıdır. Alanında profesyonel ekip arkadaslarim ile hazırlık aşamasında her türlü desteği bizden alabilirsiniz.

2. Evi fiyatlandırma

Piyasa şartlarına ve son aylar içerisinde satılmış olan benzer evlerin fiyatlarına bakıp, fiyatlandırma stratejileri göz önünde bulundurularak, emlak danışmanınız evinizin satışı için fiyat önerilerinde bulunur.

3. Pazarlama

Fiyat belirlenip eviniz sistemde yer aldıktan sonra, iş geliyor en önemli kısım olan pazarlamaya. Benimle çalışırken bu konu hakkında hiç bir tereddüte sahip olamanıza gerek olmayacaktır, çünkü eve özel pazarlama planım ve sosyal ve dijital medya kampanyalarım ile eviniz ideal alıcısı olabilecek yüzlerce kişinin gözleri önüne çıkacaktır.

4. Potansiyel alıcı ziyaretleri

Bu aşamada önerim, mümkün olduğunca esnek olup, evi görmek isteyen kişilerin randevu taleplerine uymanız yönündedir.

5. Tekliflerin değerlendirilmesi

Teklif değerlendirilmesi ya bereber belirlenen bir günde ya da teklif geldikçe yapılır. Toronto marketinde yüksek rağbet gören alanlardaki evlerde strateji olarak en yaygın olan tekliflerin belirlenmiş bir günde kabul edilip değerlendirilmesi, dolayısıyla da birden fazla teklif alınması ve evin liste fiyatının oldukça üstüne satılmasıdır. Teklif aldığınızda olası senaryolar; teklifi kabul etmek, bazı şartları değiştirerek karşı tarafın değerlendirmesi için geri göndermek ya da reddetmek şeklindedir.