+1 (647) 994-3542

gokcezeren@gmail.com

Listeleri Karşılaştır

East York

East York Toronto’da müstakil bir evde yaşamak isteyip ilk evini satın almak isteyen birçok kişinin ilk tercih ettiği semtlerden biridir. Gerek şehir merkezine yakınlığı gerekse hala bir milyon doların altına ev bulabilme olasılığı East York’u oldukça cazip kılmaktadır. Semtte yaşayanlar ya buranın eskileri ya da yeni taşınan çocuklu ailelerdir. Aynı zamanda Yunan mahallesi olarak da bilinen bu semt Yunan restaurant, café ve pastanelerinin çokluğuyla Türkler tarafından da oldukça tercih edilen bir semttir.

Bölge hakkında  daha fazla bilgi için YouTube kanalımdaki videoma göz atabilirsiniz.

Beaches

Beaches Toronto’nun göl kenarında, tam bir sahil kasabası hissi veren aynı zamanda da şehir merkezine sadece 20 dakika kadar mesafede olan en gözde semtlerinden biridir. Özellikle yazları gerek spor gerekse müzik ile ilgili birçok etkinliğin ve festivalin olduğu, aktif bir yaşam tarzı sürmek isteyen kişiler için ideal bölgedir. Ev fiyatları Toronto ortalamasının oldukça üstünde olup daha çok Victoria tarzı geniş evlere rastlamak mümkündür.

Bölge hakkında  daha fazla bilgi için YouTube kanalımdaki videoma göz atabilirsiniz.

Leslieville

East York’un güneyinde kalan daha çok Toronto’nun genç profesyonel kesiminin yaşadığı bölgedir. Müstakil evler arazi bakımından çok daha küçük olsa da Queen street’e yakınlığı ve semtin popüleritesi nedeniyle oldukça rağbet alan bir bölgedir. Müstakil evlerin yanı sıra oldukça tercih edilen modern rezidans ve loft tarzı evler bulmak da mümkündür.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için YouTube kanalımdaki videoma göz atabilirsiniz.

Yonge and Eglinton

Toronto’nun özellikle yabancı yatırımcılar ve yeni gelenler tarafından en çok tercih edilen semtlerinden biridir. Gerek güvenlik, gerek iyi okullar gerekse şehir merkezine gitmeye gerek kalmadan her şeyi bulabilme açısından Yonge and Eglinton Toronto’nun en popüler semtleri arasında her zaman ilk sıralarda yer alıyor. Müstakil evler en az 1.5 milyon dolardan başlasa da yeni yapılan yüksek katlı binalar sayesinde her bütçeye uygun bir rezidans dairesi bulmak mümkündür. Özellikle yatırımcılar için, kiralık evlerin boşta kalmama garantisinin olduğu bölgelerden biridir.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için  YouTube kanalımdaki videoma göz atabilirsiniz.

Rosedale

Rosedale Toronto şehir merkezine oldukça yakın, fakat büyük ağaçlarla kaplı sokakları geniş parklaarı ve tarihi görünümlü malikane tarzı evleriyle sizi şehrin dışında hissetirebilecek bir semttir. Burası Toronto’nun hatta Kanada’nın en yüksek gelirli kişilerinin çoğunlukla yaşadığı bir bölge olup birçok kişi tarafından en çok hayranlık duyulan semtlerden biridir.
Ortalama bir müstakil evin fiyatı 3 milyon dolardan başlıyor olsa da finansal açıdan problemi olmayan bir kişinin Rosedale de yapacağı bir yatırm kendinden sonraki nesillerine kadar kar sağlayacak en iyi yatırımlardan biri olacaktır.

Bölge hakkında daha fazla bilgi için YouTube kanalımdaki videoma göz atabilirsiniz.